Gwiazdorskie Honorarium 💸⭐

Naucz się z pewnością siebie wyceniać swoją pracę
i rozmawiać z klientami o pieniądzach w 5 tygodni!

ZAPISY TYLKO DO 21 MAJA 2024!

 • 00dni
 • 00godzin
 • 00minut
 • 00sekund

Zostałaś freelancerką, bo cenisz wolność i niezależność? 💜

Własny biznes miał nie tylko uwolnić Twój czas, ale również przynieśćpieniądze umożliwiające życie po swojemu, prawda? Śniadania na mieście z przyjaciółką, wypad na zakupy poza godzinami szczytu, podróżowanie wtedy, kiedy Ty masz na to ochotę, a nie wtedy, gdy szef pozwoli. Tak miało być, ale…

Twój biznes to źródło ciągłego niepokoju. Zarobki są niestabilne, a Ty ciągle obniżasz stawki, zabiegasz o każdą, nawet nieciekawą współpracę i bierzesz małe, doraźne zlecenia, które ledwo zarabiają na ZUS.

Może nawet chciałabyś coś zmienić. Podwyższenie stawek mogłoby rozwiązać kilka Twoich problemów, ale głowa skutecznie blokuje działanie. Czujesz, że się do tego nie nadajesz, że nic nie potrafisz i w ogóle kto Ci zapłaci za jakieś tam pisanie czy wrzucanie postów?!

No i pewnie jak powiesz klientom, że podwyższasz stawki, to wszyscy uciekną w popłochu. A nowych klientów ciężko będzie złapać z TAKIMI cenami.

Wiesz co?

Znam to. I totalnie rozumiem.

Też kiedyś myślałam, że niskie stawki są „konkurencyjne” i że pozwolą mi one przyciągnąć wielu klientów. W sumie częściowo była to nawet prawda. ALE!

W końcu przekonałam się, że niskopłatne zlecenia nie są skuteczną strategią dla żadnej freelancerki. Wiesz dlaczego? Bo jesteś w stanie dobrze zarobić tylko jeżeli jest ich dużo. Co za tym idzie – musisz sporo pracować (często więcej niż na etacie, a chyba nie o to chodziło).

A w dodatku takie doraźne „fuchy” często przychodzą raz na parę miesięcy, co oznacza, że non stop musisz szukać nowych klientów.

Tylko jak zdobyć duże, regularne współprace? Zaniżanie stawek podczas negocjacji na pewno nie jest dobrą strategią.

Trochę zajęło mi zrozumienie tego, ale gdy w końcu zaczęłam budować biznes według swoich celów i potrzeb (zamiast w lęku i braku pewności siebie), zrozumiałam coś bardzo ważnego…

Stworzenie biznesu freelancerskiego, który pozwala pracować mało, zarabiać dużo i realizować swoje cele wymaga odpowiedniego podejścia – a jednym z kluczowych elementów, które trzeba ogarnąć, są FINANSE.

Zastanów się, co wolisz:

To…

A może jednak to?

Pewność siebie gwiazdy rocka odmieniła mój biznes freelancerski!

Zrozumiałam, że jeżeli nie zmienię sposobu myślenia, nigdy nie będę prowadzić firmy, o jakiej zawsze marzyłam.

Takiej, co daje możliwości i satysfakcję przez cały czas, a nie tylko wtedy, gdy akurat wpadnie więcej zleceń.

Za zmianą wewnętrzną poszły działania:

Już za 5 tygodni tak to może wyglądać też u Ciebie – pomogę Ci!

3
Jesteś gotowa zarabiać tyle, ile zawsze chciałaś?

Gwiazdorskie Honorarium 💸⭐

Mam dla Ciebie 5-tygodniowy program, podczas którego zmienisz myślenie i podejście do pieniędzy na freelansie!

Zmotywujesz się do działania w zgodzie ze sobą, określisz cele finansowe, stworzysz nowy cennik i nauczysz się komunikować swoje stawki bez stresu!

Będziemy pracować z Twoimi przekonaniami, abyś stała się gwiazdą rocka w Twoim biznesie - czyli osobą, która dokładnie wie, czego chce i nie boi się o tym mówić.

Do tego konkretnie podziałamy nad finansową stroną Twojego biznesu freelancerskiego.

Plan programu Gwiazdorskie Honorarium

Chcę, abyś wyciągnęła z tego programu jak najwięcej, dlatego proces składa się z cotygodniowych, maksymalnie 2-godzinnych spotkań. Podczas pierwszej godziny będę omawiać zagadnienie na dany tydzień. Następnie poświęcimy od 30 do 60 minut na sesję Q&A, podczas której będziesz mogła zadać pytanie lub poruszyć temat wyzwań, z którymi się mierzysz.

Spotkania będą odbywać się co wtorek o godzinie 15:00 między 28 maja, a 25 czerwca.

Oto dokładna rozpiska spotkań:

TYDZIEŃ 1: Zidentyfikujesz negatywne przekonania (28 maja, 15:00)

Zaczniemy od sprawdzenia, jakie przekonania o sobie, biznesie, klientach i pieniądzach blokują Cię w działaniu. Przekonasz się, że wykształcenie w sobie nowego, wspierającego mindsetu jest priorytetem, bez którego nie da się iść dalej.

Wspólnie popracujemy nad zidentyfikowaniem Twoich negatywnych przekonań. Poznasz techniki pracy z nimi i dowiesz się, co robić, gdy złe myśli odbierają wiarę w siebie.

TYDZIEŃ 2: Zbudujesz pewność siebie (4 czerwca, 15:00)

Jeżeli myślisz, że nie jesteś wystarczająco jakaś (zdolna, doświadczona, przebojowa) albo nie masz wystarczająco wiedzy, żeby być freelancerką - w tym kroku rozprawimy się z tymi myślami. Zrozumiesz, co jest ważne w budowaniu biznesu opartego o usługi marketingowe i że zdecydowanie masz już wszystko, czego potrzeba.

Zaczniesz w końcu doceniać to, co już osiągnęłaś, a ponadto nauczysz się skupiać na działaniach, które są naprawdę ważne, zamiast szukać kolejnego kursu albo przyjmować zlecenia "do portfolio".

TYDZIEŃ 3: Wyznaczysz swoje cele finansowe (11 czerwca, 15:00)

W końcu zdecydujesz, ile NAPRAWDĘ chcesz zarabiać. Ale to nie wszystko, bo cele finansowe same w sobie są niczym, jeżeli nie określasz ich w kontekście dwóch innych zmiennych - czasu, który chcesz poświęcić na pracę oraz Twoich zasobów energetycznych.

Przekonasz się, że dobrze działający biznes freelancerski to taki oparty na konkretnych celach dopasowanych do Twoich własnych potrzeb. Od teraz koniec z wycenianiem pracy na oko i zleceniowym chaosem!

TYDZIEŃ 4: Wycenisz swoją pracę (18 czerwca, 15:00)

Niezależnie od tego, jaką masz w tej chwili ofertę i co planujesz robić dla klientów w przyszłości - dowiesz się, jak projektować cennik, który pozwoli Ci zarobić tyle, ile chcesz i potrzebujesz. Będziesz mogła ten proces powielać wielokrotnie wraz z rozwojem Twojego biznesu.

Pokażę Ci proste narzędzie, dzięki któremu określisz cenę Twoich usług w odniesieniu do czasu, którym dysponujesz w ciągu miesiąca. Zrozumiesz, ilu klientów i na jakie usługi musisz pozyskać, aby osiągnąć Twoje cele.

TYDZIEŃ 5: Nauczysz się komunikować swoje ceny (25 czerwca, 15:00)

I będziesz to robić bez stresu, z pewnością siebie godną gwiazdy rocka, która odważnie mówi, czego chce i potrafi to uzasadnić. Dowiesz się, jak mówić o swojej ofercie i tematach związanych z pieniędzmi podczas rozmów z obecnymi i potencjalnymi klientami w taki sposób, aby marzyli o współpracy z Tobą.

Poruszymy także temat odmów i rezygnacji ze współpracy. Wierz mi, że nie jest to tak straszne, jak Ci się wydaje - często to szansa na coś znacznie lepszego!

A to nie wszystko!

Po każdym spotkaniu będzie miała miejsce sesja pytań i odpowiedzi, a 27 czerwca o 15:00 spotkamy się dodatkowo na jeszcze jednej, godzinnej sesji Q&A. To będzie okazja do tego, aby domknąć proces.

Pomiędzy spotkaniami będziesz miała dostęp do mnie i innych uczestniczek w zamkniętej grupie na Discordzie o nazwie Biznesowe Alternatywki. Dzięki niej będziesz mogła porozmawiać z freelancerkami takimi, jak Ty o treści programu, wymienić się doświadczeniami, na bieżąco zadawać pytania, a przede wszystkim poczuć ogrom wsparcia i motywacji do działania!

ZAPISY TYLKO DO 21 MAJA 2024!

Opinia o pracy ze mną

Bądź jak Paulina, która wyceniała swoje projekty na 800 złotych, a po naszej współpracy zwiększyła swoje ceny x5!

Mimo poczucia, że stawki, które dyktuje, są dla niej niezadowalające, Paulina obawiała się, że z wyższymi cenami nikt nie będzie chciał z nią współpracować. Tymczasem klienci sami zaczęli się do niej zgłaszać, a ona coraz poważniej myśli o całkowitym przejściu na freelance.

Gwiazdorskie Honorarium 💸⭐

444 PLN

 • 00dni
 • 00godzin
 • 00minut
 • 00sekund
Nie musisz inwestować w kolejne kursy z dziedziny, którą się zajmujesz – wiem, że już wiesz i umiesz wystarczająco dużo. Zamiast tego poznaj praktyki, które wdrożyłam w swojej firmie, abym mogła już na zawsze zapomnieć o powrocie na etat i utrzymywać się z tego, co uwielbiam robić, pracując średnio 4 godziny dziennie!

Twoja inwestycja w program jest niższa niż kilka godzin pracy z klientami lub jedno małe zlecenie. To nie jest zwykły kurs, w którym oglądasz wideo i olewasz pracę własną – dostaniesz ode mnie multum wsparcia, inspiracji i motywacji do działania oraz całą moją wiedzę na temat budowania biznesu freelancerskiego dającego PRAWDZIWĄ wolność. Dowiesz się, jak pracować mniej, a zarabiać więcej i w końcu odzyskać czas na życie, którego pragniesz oraz osiągnąć spokój.

Jeżeli potrzebujesz faktury VAT i chcesz wrzucić program w koszty – nie ma problemu! Zaznacz odpowiednią opcję podczas zakupu ☑️

Przegląd korzyści, które otrzymasz, dołączając do programu Gwiazdorskie Honorarium:

DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY NA DISCORDZIE 🔐

Dzięki tej grupie, będziesz ze mną w stałym kontakcie pomiędzy spotkaniami na żywo. Dodatkowo będziesz mogła porozmawiać z innymi freelancerkami, wymienić się doświadczeniami, zadać pytanie i poprosić o motywacyjnego kopa do działania!

KALKULATOR WYCENY PRACY FREELANCERKI 🔢

Proste, ale skuteczne narzędzie, które pokaże Ci, jakie usługi musisz sprzedawać i ilu klientów pozyskać, aby osiągnąć swoje cele finansowe bez zwiększania liczby godzin poświęconych na pracę. Ta tabelka SERIO otwiera oczy! 👀

KARTY PRACY NA KAŻDY TYDZIEŃ PROGRAMU 📝

Ćwiczenia, które będziesz wykonywać pomiędzy spotkaniami, pozwolą Ci na maksa wejść w tryb pracy nad Twoim biznesem freelancerskim! Dzięki nim będziesz mogła jeszcze lepiej przyjrzeć się tematom, które będziemy omawiać i nie umkną Ci żadne wnioski czy pomysły.

MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z MATERIAŁÓW PRZEZ ROK 📅

Dostęp na 12 miesięcy to wyjątkowy bonus dostępny tylko w pierwszej edycji. Powrót do pracy z materiałami będzie szczególnie przydatny w chwilach zwątpienia (każda z nas takie miewa!), a także gdy Twój biznes zacznie się rozwijać i zmieniać.

FEEDBACK DO ZADAŃ 💭

Jeżeli będziesz aktywnie uczestniczyć w programie i wykonywać wszystkie zadania na bieżąco, otrzymasz ode mnie feedback wraz ze wskazówkami, co warto poprawić. Indywidualne wsparcie to największa zaleta tej edycji programu - w kolejnych będzie tylko w droższych pakietach z konsultacjami!

Czy Gwiazdorskie Honorarium jest dla Ciebie? 💸⭐

TAK! Jeżeli...

Nie dołączaj do Gwiazdorskiego Honorarium, jeżeli...

Opinia o pracy ze mną

Bądź jak Ania, która przyszła do mnie pełna obaw i blokad, ale postanowiła działać i w trakcie naszej wspólnej pracy zaczęła wprowadzać odważne zmiany w swoim biznesie freelancerskim.

Ania zrozumiała, że zamiast pozwalać swoim lękom wziąć nad nią górę, musi zrobić ten pierwszy krok. Zaczęła od podniesienia stawek, czego ogromnie się bała – tymczasem nikt z jej klientów nie zrezygnował ze współpracy, a nawet mówili, że jej usługi są tego warte! Następnym krokiem było zrezygnowanie z małych, nieopłacalnych projektów oraz wprowadzenie nowych usług do oferty.

Teraz Ania pracuje nad nowymi projektami i dosłownie idzie jak burza!

Screenshot_20240131_160803_Instagram
Screenshot_20240104_150427_Instagram
Screenshot_20240119_152851_Instagram

Dlaczego warto?

Po zakończeniu programu Gwiazdorskie Honorarium...

Będziesz czuła się spokojna, zamiast gonić za każdą współpracą, byle pozyskać kolejnego klienta

Zobaczysz, dlaczego ogromna liczba klientów to nie jest dobry model biznesowy i dowiesz się, co sprawdza się lepiej w dążeniu do wysokich, stabilnych zarobków na freelansie.

Będziesz miała cennik dopasowany do Twoich celów i potrzeb, który pozwoli Ci zarabiać więcej, pracując mniej

A narzędzie do wyceny usług będziesz mogła wykorzystywać regularnie, za każdym razem, gdy będziesz wprowadzać nowe usługi lub podwyższać stawki.

Będziesz umiała rozmawiać o pieniądzach i negocjować z klientami jak równy z równym

Twoje relacje biznesowe staną się korzystne dla obu stron - wyjdziesz z mentalności etatowca (klient to mój szef/pan) i bez problemu będziesz umiała komunikować swoje ceny czy podwyższać stawki.

Będziesz wiedziała, jak stawiać granice i bez stresu pożegnasz nieopłacalne zlecenia

W programie nauczysz się radzić sobie w trudnych sytuacjach biznesowych - na przykład, gdy klient próbuje zmusić Cię do obniżenia ceny lub gdy okazuje się, że projekt nie jest rentowny.

Kim jestem i dlaczego warto pracować właśnie ze mną? ⭐

Alexa Trachim ☆ Rockowa Freelancerka

Chcę sprawić, aby więcej niż 2% freelancerek w Polsce* zarabiało powyżej 10 tysięcy miesięcznie.

Jako copywriterka-freelancerka, w pierwszym miesiącu po odejściu z etatu zarobiłam 2 razy więcej niż w jakiejkolwiek wcześniejszej pracy. Przez ostatnie 2 lata moja firma generowała średni miesięczny przychód na poziomie 10 800 złotych.

Od 4 lat prowadzę własny biznes, choć tak naprawdę freelancerką zostałam dużo wcześniej. Pozyskuję klientów na swoje usługi już od czasów studiów.

W marcu 2022 ostatecznie rzuciłam pracę i zostałam freelancerką “na pełen etat” (czyli zdecydowanie mniej niż 8 godzin 😈).

Teraz pomagam innym freelancerkom uwierzyć w siebie i zacząć wyceniać swoją pracę tak, aby mogły zarabiać więcej, pracując mniej. Wierzę, że każda z nas może być gwiazdą rocka w swoim biznesie – pewną siebie, prowadzącą ciekawe życie (czymkolwiek ono dla Ciebie jest), zarabiającą duże pieniądze i spełniającą marzenia.

W programie Gwiazdorskie Honorarium przekażę Ci całą moją wiedzę i doświadczenie, które kolekcjonowałam przez lata pracy w zawodzie i prowadzenia biznesu, abyś nie musiała popełniać moich błędów. To zdecydowanie szybsza droga do osiągnięcia finansowego luzu i realizacji celów, które miałaś, gdy postanowiłaś zostać freelancerką! ❤️‍🔥 Nie mogę się doczekać, aby wraz z Tobą przejść przez ten proces 🤘


*dane z raportu Useme z 2023 roku Freelancerzy i freelancerki w Polsce – gender gap i modele pracy.

Opinie o pracy ze mną

Dołącz do grona moich klientek, którym pomogłam nabrać pewności siebie i stać się gwiazdami rocka w ich biznesach freelancerskich! ❤️‍🔥

IMG_0146
opinia3
opinia
Screenshot_20231020_074737_WhatsApp
IMG_0482

Nadal się wahasz?

Spójrz na swój biznes z nowej perspektywy!

Prowadzenie biznesu freelancerskiego w pojedynkę to droga pełna wyzwań. Ale nie musisz pokonywać ich sama. Inwestycja w program, w którym otrzymujesz wiedzę, wsparcie, motywację i pozytywną energię innych freelancerek może być największym i najważniejszym krokiem na Twojej biznesowej drodze.

Z własnego doświadczenia wiem, że uczestnictwo w takich programach jest najlepszym sposobem nie tylko na rozwój firmy, ale również samej siebie. Czerpiesz z doświadczenia kogoś, kto już przeszedł tę drogę. Nagle zmieniasz myślenie, pojawiają się nowe pomysły i zaczynasz rozumieć, co działa, a co nie. I przede wszystkim…

Uczysz się działać w zgodzie ze sobą. To nie jest tak, że narzucam Ci swoje metody – moja filozofia zakłada budowanie biznesu w zgodzie z własnymi potrzebami, celami i marzeniami.

Dlatego w programie pokazuję Ci, na co warto zwrócić uwagę, budując i rozwijając biznes freelancerski. Dzielę się przykładami i historiami, które inspirują i udowadniają, że można. Niezależnie od branży, oferty, poziomu doświadczenia, czy Twoich indywidualnych cech lub umiejętności.

Efekt jest taki, że w Twojej głowie pojawiają się nowe pomysły, prowadzenie firmy staje się prostsze i zaczynasz wiedzieć, dokąd zmierzasz oraz jak możesz do tego celu dotrzeć.

Wyobraź sobie, że biznes freelancerski może być na maksa satysfakcjonujący, a przy tym dawać Ci spokój i bezpieczeństwo finansowe. Że może być podstawą Twojej wolności i niezależności, o których marzyłaś, gdy odchodziłaś z etatu (lub marzysz nadal, łącząc pracę etatową z biznesem). Że może być taki przez cały czas, a nie tylko raz na kilka miesięcy. Że dzięki niemu masz więcej czasu na odpoczynek, swoje pasje, relacje, rozwój…

Czy nadal jesteś pewna, że chcesz zostać tu, gdzie jesteś teraz?

Gwiazdorskie Honorarium ⭐💸

Dołącz do 5-tygodniowego programu, w którym nauczysz się z pewnością siebie wyceniać swoją pracę i rozmawiać o pieniądzach z klientami.

Cena do 21 maja: 444 zł

 • 00dni
 • 00godzin
 • 00minut
 • 00sekund

FAQ programu Gwiazdorskie Honorarium

Najprościej mówiąc, jest to 5-tygodniowy proces dla freelancerek, podczas którego zmienisz swoje myślenie i działanie w jednym z najważniejszych obszarów biznesu – finansach.

Podczas 5 spotkań na żywo dowiesz się, jak wykształcić w sobie wspierający mindset, wyceniać usługi według własnych potrzeb oraz z pewnością siebie realizować swoje cele finansowe i rozmawiać o wycenach z klientami. Nabierzesz pewności siebie i wykorzystasz ją, aby zacząć zarabiać swoje wymarzone stawki, a także nauczysz się budować biznes freelancerski, który jest opłacalny i wspiera Twoje życiowe cele.

Program zmotywuje Cię do pracy nad własnym biznesem i wskaże Ci kierunek działania, abyś wiedziała, co zrobić w konkretnych sytuacjach. Dzięki kartom pracy i prostemu narzędziu do wyceny, wszystko zostanie z Tobą nawet po zakończeniu programu. Celem Gwiazdorskiego Honorarium jest umożliwienie Ci wdrażania zmian, wyciągania wniosków i rozwijania Twojego freelance’u tak, abyś mogła żyć na własnych zasadach – bez pracy po 12 godzin dziennie i z zarobkami na poziomie, który Cię satysfakcjonuje.

Zdecydowanie nie!

Spotkania na żywo to tylko część programu, a podczas nich będziemy omawiać przykłady i konkrety. Oprócz nich, w każdym tygodniu otrzymasz karty pracy, które pozwolą Ci aktywnie działać nad rozwijaniem Twojego biznesu freelancerskiego.

Ponadto otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Discordzie, w której będziesz mogła porozmawiać ze mną i innymi uczestniczkami, co pozwoli Ci na bieżąco pokonywać wyzwania i dzielić się przemyśleniami.

Każde spotkanie będzie trwać od 1,5 do 2 godzin.

Pierwsza godzina to forma wykładowo-warsztatowa, natomiast druga część to sesja Q&A, podczas której możesz zadać pytanie lub podzielić się swoimi przemyśleniami.

Spotkania odbywają się online i mają luźną formę – moje podejście zakłada, że każda z nas może budować biznes tak, jak chce. Co za tym idzie, nie musisz nosić białej koszuli, a jeżeli masz ochotę przeklnąć – śmiało!

W grupie na Discordzie będziesz mogła pisać wiadomości i rozmawiać z innymi uczestniczkami o każdej porze. Na moje odpowiedzi możesz liczyć w dni robocze w godzinach 10-15 (choć zdarza mi się sprawdzać grupę też w innym czasie 😉).

I oczywiście ważna jest praca własna – bez niej nie zobaczysz zmiany! Karty pracy, które ode mnie dostaniesz, ułatwią Ci zadanie, o ile będziesz z nich korzystać pomiędzy spotkaniami.

Każde spotkanie jest nagrywane, a powtórki oraz materiały programowe będą dla Ciebie dostępne przez rok.

Jeżeli będziesz chciała zadać pytanie podczas Q&A, a nie będziesz miała możliwości pojawić się na żywo – spoko, będziesz mogła przesłać mi pytanie wcześniej i obejrzeć odpowiedź w nagranej powtórce spotkania.

Zdecydowanie!

Ten program to świetna opcja na początku budowania biznesu, aby od razu wdrożyć dobre praktyki i wiedzieć, co zrobić, gdy Twój freelance zacznie się rozwijać.

Wiedzę i umiejętności zdobyte w programie będziesz mogła wykorzystać wielokrotnie po jego zakończeniu.

Tak!

Szczerze? Żałuję, że nie było takiego programu, gdy ja zaczynałam. Pozwoliłoby mi to szybciej rzucić pracę na etacie i uniknąć wielu błędów po drodze.

Jeżeli jesteś zdeterminowana i wiesz, że freelance to droga dla Ciebie – dołącz do programu i wykorzystaj to, co w nim znajdziesz do szybszego pożegnania się z etatem.

To proste! Gwiazdorskie Honorarium to program dedykowany właśnie Tobie, jeżeli…

 • jesteś freelancerką
 • nie zarabiasz tyle, ile byś chciała
 • nie wiesz, jak zmienić tę sytuację
 • albo wiesz, ale Cię to przeraża i stresuje
 • jesteś gotowa na pracę i zmiany
 • jesteś totalnie podekscytowana na to, jak może wyglądać Twoje życie dzięki freelance’owi!

Nie. Obecnie trwa sprzedaż pierwszej edycji programu. Jeżeli nie zdecydujesz się na uczestnictwo do 21 maja 2024, będziesz musiała poczekać na kolejną edycję.

Co ważne, w tej formie i w tej cenie program nie będzie dostępny już nigdy. W premierowej edycji otrzymujesz najlepsze możliwe warunki.

Jasne, że tak! Po prostu zaznacz odpowiednią opcję w koszyku i wypełnij dane do faktury, a otrzymasz dokument automatycznie po opłaceniu zamówienia.

Fakturę VAT możesz bez problemu wrzucić w koszty – w końcu inwestujesz w swój biznes!

Żaden! Przed rozpoczęciem programu dostaniesz ode mnie link z zaproszeniem do grupy i prostą instrukcją korzystania z Discorda.

Szybko ogarniesz, o co w nim chodzi – aplikacja działa podobnie do WhatsAppa czy Messengera, ale daje jeszcze więcej możliwości.

Ponadto możesz korzystać z niej w przeglądarce, na komputerze i na telefonie.

Jeżeli napotkasz jakikolwiek problem techniczny (coś nie działa w koszyku, nie przyszedł mail z potwierdzeniem, itp.), odezwij się do mnie na rockowa@alexatrachim.com

W przypadku maili – sprawdź najpierw wszystkie foldery w skrzynce, w szczególności SPAM.

Napisz do mnie na rockowa@alexatrachim.com – wszystko ogarniemy 💜

© 2024. Content by Alexa. Wszelkie prawa zastrzeżone.