bezpłatne szkolenie online

5 negatywnych przekonań,
przez które freelancerki
zarabiają za mało 💸

Dowiedz się, dlaczego sposób myślenia blokuje wysokie zarobki w biznesach freelancerskich i co możesz zrobić, aby Twoje wymarzone stawki stały się rzeczywistością.

14 MAJA (WTOREK), GODZ. 15:00

UWAGA! Jeżeli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj.

Czy należysz do 87% freelancerek*, które zarabiają poniżej 5 tysięcy złotych miesięcznie?

Chciałabyś zarabiać 10 tysięcy lub więcej na swoich usługach freelancerskich, jednak…

Twoje stawki są zbyt niskie, a podwyższenie ich powoduje ogromny strach przed utratą obecnych klientów?

Rozmawianie o pieniądzach z nowymi klientami stresuje Cię i sprawia, że zaniżasz ceny, byle tylko pozyskać współpracę?

Wyceniasz usługi na oko, bez strategii i wiedzy na temat tego, jakie stawki powinnaś mieć, aby osiągnąć swoje cele finansowe?

Czas to zmienić! Nabierz finansowej pewności siebie i rozpraw się z przekonaniami, które sprawiają, że nie zarabiasz tyle, ile chcesz.

Szkolenie, które dla Ciebie szykuję, to pierwszy krok do tych zmian 💜

Podczas spotkania porozmawiamy o:

5 przekonaniach, które sprawiają, że freelancerki nisko się wyceniają i boją się szczerze rozmawiać o pieniądzach ze swoimi klientami.
Zmianach w myśleniu o Tobie, Twojej ofercie, Twoich klientach i pieniądzach samych w sobie, które musisz wdrożyć, abyś mogła zacząć zarabiać wymarzone stawki.
Pierwszym kroku, który możesz wykonać, aby mówić o hajsie z pewnością siebie oraz wyceniać pracę w zgodzie z Twoimi potrzebami i celami.
Podczas szkolenia dowiesz się, jak zmiana myślenia pozwala zarabiać więcej w biznesie freelancerskim - na przykładach moich klientek oraz mojej własnej historii 🤩
Działamy już 14 maja o godzinie 15:00! 🤘

UWAGA! Jeżeli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj.

Tak mówią o pracy ze mną moje klientki, czyli Rockstar Freelancerki 👩‍🎤

reklama kwadrat

Kim jestem i dlaczego warto pracować właśnie ze mną? ⭐

Alexa Trachim Rockowa Freelancerka

Chcę sprawić, aby więcej niż 2% freelancerek w Polsce* zarabiało powyżej 10 tysięcy miesięcznie.

 

Jako copywriterka-freelancerka, w pierwszym miesiącu po odejściu z etatu zarobiłam 2 razy więcej niż w jakiejkolwiek wcześniejszej pracy. Przez ostatnie 2 lata moja firma generowała średni miesięczny przychód na poziomie 10 800 złotych.

Od 4 lat prowadzę własny biznes, choć tak naprawdę freelancerką zostałam dużo wcześniej. Pozyskuję klientów na swoje usługi już od czasów studiów.

 

W marcu 2022 ostatecznie rzuciłam pracę i zostałam freelancerką “na pełen etat” (czyli zdecydowanie mniej niż 8 godzin 😈).

Teraz pomagam innym freelancerkom uwierzyć w siebie i zacząć wyceniać swoją pracę tak, aby mogły zarabiać więcej, pracując mniej. Wierzę, że każda z nas może być gwiazdą rocka w swoim biznesie – pewną siebie, prowadzącą ciekawe życie (czymkolwiek ono dla Ciebie jest), zarabiającą duże pieniądze i spełniającą marzenia.

 

Podczas szkolenia dowiesz się, jak zmiany mindsetowe pozwoliły mi i moim klientkom zacząć wyceniać się i mówić o swoich stawkach bez stresu ❤️‍🔥 Na maksa się jaram na nasze spotkanie!

 

 

*dane z raportu Useme z 2023 roku Freelancerzy i freelancerki w Polsce – gender gap i modele pracy.

Wbijaj na szkolenie i zacznij podchodzić do pieniędzy na freelansie odważnie - jak przystało na biznesową gwiazdę rocka! 🎸

Działamy już 14 maja o godzinie 15:00! 🤘

UWAGA! Jeżeli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj.

© 2024. Content by Alexa. Wszelkie prawa zastrzeżone.